Optimalizovaný pronájem multifunkčních tiskáren

Máme si pronajmout nebo koupit tiskárnu?

Při pronájmu tiskáren se systémem Optiprint za pevný měsíční poplatek obdržíte:

  • barevnou nebo multifunkční tiskárnu
  • požadovaný počet barevných nebo černobílých výtisků
  • systém Optiprint a/nebo kazety
  • profesionální zákaznický servis
  • náhradní díly pro tiskárnu
  • příjemnou spolupráci s jasně stanovenými podmínkami

Objednejte si vyzkoušení služby zdarma.

Proč zvolit pronájem systému Optiprint místo koupě tiskárny?

Komplexní řešení

Fixní měsíční cena zahrnuje pronájem zařízení a jeho instalaci, funkční zákaznický servis a podporu, systém Optiprint a/nebo kazety a vybraný počet barevných nebo černobílých výtisků. Naše kompletní služby vám ulehčí veškerá řešení týkající se tisku.

Bezstarostný barevný tisk

Barevný tisk je zpravidla 5 až 8krát dražší než černobílý. Díky vlastnímu vývoji nabízíme cenu barevného tisku stejně nízkou jako je cena tisku černobílého. Přinášíme barvu zpět do vašeho podnikání.

Odpovědné a efektivní služby zákazníkům

Vyřešíme přes 95 % případných poruch během jednoho pracovního dne. Náš aktivní technický tým vykazuje mimořádně rychlé reakční doby díky kterým zajišťujeme plynulý obchod vašeho podnikání.

Zkušební verze zdarma

Nabízíme bezplatnou a nezávaznou možnost otestovat vybrané zařízení, abyste se ujistili, že naše řešení je pro vaši firmu ideální.

Ekologické řešení

Díky vlastnímu vývoji zařízení používáme, bez ohledu na množství tisků, pouze jednu sadu inkoustových kazet, takže je nemusíte vyměňovat. S každým novým obchodním partnerem snížíme množství odpadních inkoustových kazet a tonerů, a tak chráníme přírodu.

Garantované úspory

Navrhli jsme obchodní model, který poskytuje našim obchodním partnerům tu nejlepší kontrolu nad tiskovými náklady a zároveň je i snižuje, dokonce až o 80 %. Systém Optiprint ušetří čas i peníze.

Žádné smluvní vazby

Podnikatelský svět je plný rychlých a neočekávaných změn, které vyžadují flexibilní rozhodování. Vnímáme a chápeme obchodní trendy, a proto nabízíme smlouvu bez dlouhodobého závazku.

Optimalizovaný pronájem multifunkčních tiskáren

Bezkonkurenční barevný tisk

Ekologické řešení pro každodenní tisk

Profesionální zákaznický servis