Od začátku k hlavnímu proudu

Společnost Optiprint, d.o.o. byla založen 1. července 2009 na Ekonomické fakultě Univerzity v Lublani ve Slovinsku. Naší hlavní činností je levný pronájem barevných a multifunkčních tiskáren pro firmy.

Po úspěšném spuštění naší služby na místním trhu jsme se rozhodli rozšířit naše podnikání i mimo slovinský trh prostřednictvím franšízového systému. Společnost v současné době spravuje sedm poboček ve Slovinsku, jednu v Chorvatsku s více kancelářemi, jednu v Bosně a Hercegovině, Rumunsku, Rakousko, Srbsku a v České republice.

V oblasti pronájmu multifunkčních tiskáren je společnost Optiprint, d.o.o. opravdu unikátní. Vždy se snažíme našim zákazníkům nabízet nejlepší řešení. Nejlepšího uznání se nám dostává z úst našich spokojených zákazníků. Věříme, že jejich skutečná spokojenost je mnohem více než jakákoli jiná reklama.

Naše firemní identita se skládá z modré a šedé. Tyto barvy představují odpovědnost, spolehlivost, jednoduchost a důvěryhodnost. Tyto charakteristiky lze navíc nalézt u našich zaměstnanců a franšízových partnerů, kteří jsou naším nejdůležitějším přínosem. Dovolte, ať se stanou vašimi zodpovědnými, důvěryhodnými a spolehlivými obchodními partnery.

Optimalizovaný pronájem multifunkčních tiskáren

Bezkonkurenční barevný tisk

Ekologické řešení pro každodenní tisk

Profesionální zákaznický servis